Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego, w którym brali udział Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie, a który w tym roku miał szczególny charakter. Był to moment pełen wzruszeń, w którym żegnaliśmy naszych drogich absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Szkoły Branżowej I Stopnia, wkraczających w nowy etap życia. Był to dzień wyjątkowy także dla pani Anny Smuszko – Subczak oraz pani Beaty Puton, które odchodzą na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy Wam za lata wspólnej pracy i życzymy powodzenia w przyszłości!
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Pani Bogusławie Radeckiej- Bych ze Starostwa Powiatowego, który swoją obecnością uświetniła naszą uroczystość oraz osobiście wręczyła Nagrodę Starosty dla wyróżniających się uczniów.
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne podziękowali za całoroczną współpracę i zaangażowanie Uczniom i Rodzicom oraz wszystkim życzyli wspaniałego, beztroskiego i bezpiecznego wypoczynku.