Dzień Zdrowia w naszej szkole
19 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowia. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w przygotowanych działaniach promujących zdrowy styl życia. Tworzyli plakaty zachęcające do zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz dbania o dobre samopoczucie. Podczas wydarzenia uczniowie obejrzeli również prezentację poświęconą zdrowiu i zasadom zdrowego trybu życia. Na zakończenie podsumowano […]
